Cała Polska nie może się doczekać,
żeby zobaczyć, co sprzedajesz

Rozpocznij sprzedaż

Dołącz do wyjątkowego rynku, na którym miliony potencjalnych klientów zauważą Twoje produkty,
produkty kreatywnych przedsiębiorców, takich jak Ty.

Korzystne warunki

Product placement, obsługa sklepu całkowicie za darmo

Wsparcie i szkolenia

W każdej chwili możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Craftowe i uzyskać wskazówki dotyczące prowadzenia udanego sklepu w naszym Podręczniku handlowca.

Zaawansowane narzędzia

Nasze narzędzia i usługi ułatwiają zarządzanie, promowanie i rozwój Twojej firmy.

Proste, przejrzyste, bezpieczne

Nieodpłatne umieszczenie produktu

Reklamy pozostają na platformie do czasu wyprzedania towarów.

5% opłata transakcyjna, 1% opłata za przetwarzanie płatności

Przy sprzedaży przedmiotu pobierana jest niewielka prowizja oraz standardowa opłata za obsługę płatności.

Bezpieczne transakcje

Przetwarzamy płatności na naszej bezpiecznej, szyfrowanej platformie SSL i zatrudniamy specjalistów ds. bezpieczeństwa oraz systemy wykrywania oszustw, aby chronić Ciebie i Twoich klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak założyć sklep na Craftowe?

Założenie sklepu na naszej platformie jest proste. Załóż konto na Craftowe (lub zaloguj się na istniejące), wyślij do nas e-mail z informacją, że chcesz otworzyć profil sprzedawcy (wyślij do nas e-mail z poczty na którą było utworzone konto), a my aktywujemy Twój sklep w ciągu 1-2 dni roboczych. Więcej informacji można znaleźć w dokumentacji dla sprzedawcy.

Co można sprzedawać na Craftowe?

Craftowe to rynek przedmiotów wykonanych ręcznie, artystycznych, kolekcjonerskich i zabytkowych (mających ponad 20 lat) oraz materiałów kreatywnych.

W jaki sposób Craftowe chroni sprzedawców?

W tym celu udostępniamy usługę pomocy technicznej, która umożliwia kontakt z nami w przypadku spornych transakcji. Jeśli transakcja zostanie zakwalifikowana, pomożemy Ci rozwiązać problem z kupującym.

W jaki sposób pobierane są opłaty w serwisie Craftowe?

Uzyskanie członkostwa i rejestracja sklepu w serwisie Craftowe jest bezpłatna. Opłaty za korzystanie z platformy pobierane są przy wypłacie, wynoszą 5% + 1% za transakcję wraz z kosztami wysyłki.

Dlaczego warto sprzedawać craft?

Wysoka jakość

Produkty naszych twórców powstają z dużą dbałością o szczegóły. Często ręcznie robione cieszą użytkowników wysoką jakością przez lata.

Wspieranie polskich przedsiębiorstw

Kupując na craftowe.pl wspierasz polskich twórców craftowych. Przyczyniasz się do ich rozwoju, a także do rozwoju samego craftu.

Tworzone z pasją

Każdego z naszych twórców cechuje pasja do swojego rzemiosła. Dzięki temu spod ich rąk wychodzą jedyne w swoim rodzaju przedmioty.

Atrakcyjne ceny

Ceny są gwarancją wysokiej jakości każdego produktów.

Unikatowe produkty​

Znajdziesz tu niepowtarzalne produkty rzemieślnicze. Każdy z twórców zajmuje unikatową niszę, a craftowe.pl jest platformą, która te nisze przedstawia.

Masz pytanie? My mamy odpowiedzi.